Історія компанії EDMI

СТАРТАП

Ідея виникла ще в 2017 році

коли я вже декілька років займався продажем та сервісним обслуговуванням вживаних стоматологічних мікроскопів Zeiss та Leica. За час роботи з мікроскопами я побачив, що стоматологи, які купували вживані мікроскопи найбільше звертали увагу на ті моделі, в яких була найкраще збалансована оптична система, такі моделі ще називають Free hand microscope – це коли оператор можне змінювати положення голови мікроскопа доторкаючись бровами до бінокуляра, не відриваючи рук від робочого поля.

Ідея легко керувати стоматологічним мікроскопом, робити його максимально рухомим, зосередити кнопки керування в одному місці стала ключовою. Далі було вивчення проблеми, креслення, прототипування…. ну і найважче рішення – залишити попередній проект, в якому працював 10 років заради цього стартапу.

На сайт
Тарас Мотренко, СЕО

Наші бренди

EDMI

Optergo

Zeiss

Vella Medical

Hahnenkratt

СТАРТ

В Грудні 2020-го ідея перетворилась  в стартап EDMI. Нова команда допогла роширити концепцію і вийти за рамки тільки стоматологічного мікроскопа. Зараз це цифрова ергосистема. Система, яка складається з продуктів, які при правильній комбінації можуть значно покращити ергономіку стоматологічного прийому та зберегти здоров’я центральної персони в цій історії – стоматолога. Основні продукти нашої концепції: бінокулярні лупи, крісло для стоматолога, меблі, мікроскоп, аксесуари для мікроскопа, стоматологічні установки та програмне забезпечення.